تشکیل کمیته هماهنگی اجرایی- فنی

به منظور هماهنگی افزایش قابلیت و کیفیت اجرایی پروژه های انتقال و فوق توزیع در کلانشهر تبریز صورت گرفت:

تشکیل کمیته هماهنگی اجرایی- فنی بین شرکت برق منطقه ای آذربایجان و توزیع نیروی برق تبریز

با هدف هماهنگی بیشتر میان شرکت برق منطقه ای آذربایجان و شرکت توزیع نیروی برق تبریز، کمیته هماهنگی در خصوص پروژه های انتقال و فوق توزیع تشکیل گردید.

این کمیته که به پیشنهاد دکترروشن میلانی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان آغاز به کار کرده ، در جلسه مقدماتی خود که با حضور مدیران عامل و تنی چند از معاونین و مدیران ارشد این دو شرکت در محل شرکت برق منطقه ای آذربایجان ترتیب یافت ، به موضوع بررسی کابل ۱۳۲ کیلوولت تبریز اختصاص داشت.

فعالیت این کمیته هماهنگی، موجب افزایش قابلیت اطمینان در شبکه تبریز و کیفیت اجرایی پروژه های کلانشهر تبریز ، بهبود و افزایش کیفیت شبکه و ... خواهد بود .

در این جلسه همچنین در خصوص پروژه های مهم از جمله تونل انرژی کلانشهر تبریز، طرح جامع توسعه پست های ۲۰/۱۳۲ کیلوولت این شهر، اولویت بندی پروژه ها و جمع آوری کابل های ۲۰ کیلوولت نیز تبادل نظر شده و تصمیماتی اتخاذ گردید.

در پایان این جلسه با تاکید آقایان دکتر میلانی مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان و مهندس کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، مقرر شد جلسات این کمیته بطور مرتب برگزار شود و دبیری آن بر عهده مهندس مجید پور معاون بهره برداری برق آذربایجان خواهد بود.

 IMG 6737IMG 6736

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید