جلسه شورای معاونین و مشاورین

دکتر میلانی در جلسه شورای معاونین:

ایجاد راندمان بالا در شرکت باید همواره بطور جدی مد نظر تک تک مسئولین و کارکنان شرکت باشد

سومین جلسه شورای معاونین ، مشاورین و مدیران ارشد شرکت برق منطقه ای آذربايجان در سال ۹۶ با حضور دکترروشن میلانی مدیر عامل در محل اداره انبار های این شرکت برگزار شد .

در این جلسه ابتدا آقای محمد عباسقلیزاده رئيس اداره انبارهای شرکت برق منطقه ای آذربايجان گزارشی از عملکرد آخرین وضعیت اداره انبار ها به استحضار حاضرین رساند .

وی همچنین با بیان این که با هدف تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالاها و تجهیزات موجود به جای خرید کالای جدید ، صرفه اقتصادی خوبی از سوی این اداره انجام گرفته است ، به مواردی در این خصوص اشاره کرد .

همچنین چشم انداز آتی اداره انبار ها ، فرآیند های سیستمی ، فعالیت های عملیاتی ، مقاوم سازی ، عملکرد ایمنی و زیست محیطی ، زیبا سازی و نیز اقدامات این اداره در پیاده سازی سیستم های مدیریتی ۵s، کایزن و EFQM(مدل تعالی سازمانی ) تشریح شد .

در ادامه این جلسه ، آقای خسروشاهی ، معاون مالی و پشتیبانی شرکت برق منطقه ای ابتدا گزارش منابع و مصارف شرکت در ۶ ماهه اول سال ۹۶ را تشریح و سپس گزارش عملکرد واحدهای مختلف شرکت در بخش اعتبارات سرمایه ای را ارائه نمود .

در ادامه آقای قربانپور معاون منابع انسانی برق منطقه ای آذربايجان نیز پيرامون ساختار منابع انسانی در شرکت مطالبی را بیان داشت.

وی همچنین ضمن بیان آخرین وضعیت بخش های اپراتوری و نگهبانی و شرایط ابلاغی توانیر در این خصوص ، به برخی سیاست ها و نیاز های جذب نیرو در این بخشها اشاره کرد .

در این جلسه همچنین گزارشی در خصوص استقرار سیستم های مدیریتی توسط آقای یوسفی مدیر دفتر استراتژیک وبهره وری ارائه گردید.

در ادامه مهندس مقصود محمود علیلو مشاور فنی مدیر عامل و مجری پروژه مهم تونل انرژی کلانشهر تبریز با تشریح عملکرد حفاری در قطعات و فازهای مختلف این پروژه ، از برنامه ریزی های انجام شده برای استفاده از روشهای نوین حفاری نیز گزارشی ارائه نمود .

در ادامه جلسه دکتر روشن میلانی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای آذربايجان نیز پس از استماع گزارش های ارائه شده ، طی سخنانی ضمن با اهمیت خواندن این جلسات ، هدف از برپایی آن را تجمیع افکار و راهکارهای معاونین ، مشاورین و مدیران شرکت پیرامون موارد مطروحه و دستور جلسات و بهره گیری از خرد جمعی قلمداد کرد .

دکتر میلانی با استقبال از ایده های ارائه شده توسط همکاران در افزایش بهره وری از بخش خدمات تا اجرای پروژ ه ها و بخش های فنی و ... گفت : ایجاد راندمان بالا در شرکت باید همواره بطور جدی مد نظر تک تک مسئولین و کارکنان شرکت باشد و پر واضح است که افزایش بهره وری باید متناسب با احجام کار و نیروی انسانی متعهد و تلاشگر شکل گیرد .

در پایان جلسه ، برگزاری مسابقات سراسری فوتسال وزارت نیرو که با حضور ۳۱ تیم از کلیه استانهای کشور و با شرکت قریب به ۴۵۰ نفر ورزشکار و میهمان طی روزهای ۲۷ مهر لغایت ۲ آبانماه سال جاری به میزبانی برق آذربايجان در تبریز انجام می گیرد از سوی مدیر عامل شرکت مورد تاکید قرار گرفت .

شایان ذکر است در پایان این جلسه 3 ساعته پس از اقامه نماز جماعت با حضور اعضای جلسه ، حاضرین از محوطه ها و   سالن های اداره انبار های شرکت با توضیحات آقای عباسقلی زاده رئيس اداره انبار ها بازدید کردند .

 IMG 7117IMG 7120IMG 7135IMG 7139IMG 7144IMG 7174IMG 7177IMG 7197IMG 7202IMG 7210IMG 7227IMG 7245

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید