شرکت برق منطقه ای آذربایجان
details

کارکنان خدوم شرکت برق منطقه ای آذربایجان‌ همپای مردم ولایت مدار در سطح سه استان آذربایجان شرقیُ  آذربایجان غربی و اردبیل در چله خونین غزه و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و در حمایت از مبارزان فلسطین مشارکت کردند.

مردم ولایت مدار در روز شنبه ۲۷ آبان همزمان با چله خونین غزه و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و حمایت از مبارزان فلسطین، در میادین اصلی شهرها تجمع کردند، شرکت کنندگان بار دیگر نشان دادند که همچنان پای عهد خود با نظام جمهوری اسلامی و پیرو رهبر معظم انقلاب ، در راه مبارزه با مستکبران، آماده هستند.

حضور کودکان و دخترانی که عروسک‌هایی در دست داشتند تا با کودکان مظلوم غزه اظهار همدردی کنند، نوجوانان و جوانانی که به میدان آمدند تا فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سردهند.

مردم در این راهپیمایی با سردادن شعارهای " مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا"، " بیت‌المقدس قبله نخستین، رها شود با قدرت مسلمین" و ... حمایت همه جانبه خود را از کودکان مظلوم غزه ابراز داشتند.

اجرای سرودهای انقلابی، برپایی ایستگاههای نقاشی، سخنرانی و اجرای برنامه های متنوع هنری و فرهنگی دیگر، در مسیر راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم و مقتدر غزه جلوه خاصی به این مراسم داده بود.

 
 


تاریخ انتشار / بروز رسانی1402/08/28   تعداد بازدید 155     http://azrec.co.ir/blog/u/53774   لیلا بالازاده ---
  • برچسب ها:
  • برچسبی برای این صفحه ثبت نشده است
0 رای --- ( 0 )
آدرس صفحه

ارسال نظر

افراد کمتوانافراد کمتوان
کنتراستکنتراست
افزایش اندازهافزایش اندازه
کاهش اندازهکاهش اندازه

پسزمینه قرمزپسزمینه قرمز
پسزمینه سبزپسزمینه سبز
پسزمینه پیشفرضپسزمینه پیشفرض