مراسم تجلیل از بازنشستگان، کارگران نمونه، آزادگان و جانبازان

مراسم تجلیل از آزادگان، بازنشستگان و کارگران نمونه

در شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان

روز «صنعت برق» و روز «کاروکارگر» طی مراسمی در شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان با تجلیل از جانبازان، کارگران نمونه و بازنشستگان این شرکت گرامی داشته شد.

در این مراسم ابتدا دکتر افشین روشن میلانی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روزکارگر و روز صنعت برق با یادآوری دوران خاطراتی از شکل گیری انقلاب اسلامی و عشق ورزی به انقلاب و دوران دفاع مقدس و کارهای صورت گرفته در این دوران و یادآوری رشادتها و مجاهدت های شهداء، جانبازان و آزادگان، خطاب به بازنشستگان و خادمان صدیق سنگر خدمت رسانی در صنعت برق گفت: تلاش کردیم در کار و سنگر خدمت گزاری دوران سازندگی نیز با تمام کوشش انجام وظیفه نمائیم. وی گفت: به یاد می‌آوریم که در کدامین لحظه‌های خاص چه خدمت یا کارهایی را برای مردم انجام داده‌ایم. با چه سرعتی با چه نوع اقدامی مشکلات شبکه برق را رفع نموده‌ایم که نتیجه و انتهای آن، خدمت به مردم و روشنایی بوده و عزت این کشور است و قطعاً در چنین شرایطی، دل ما تسکین می‌یابد، احساس آرامش می‌افتد و احساس غرور می‌کنیم که در خدمت به مردم، نقش موثری داشته‌ایم و در کدام خاطرات و اتفاقات موثر بوده‌ایم.

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین ساسانی دبیر امور دینی و فرهنگی صنعت آب و برق آذربایجان شرقی و امام جماعت شرکت، طی سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، از۳۰ سال تلاش و کوشش بازنشستگان شرکت قدردانی کرده و اظهار داشت: اکنون که پس از ۳۰ سال خدمت به مرحله بازنشستگی رسیده‌اید و از خدمات شایسته شما قدردانی می‌شود، نشانگر این موضوع مهم است که شما با خدمت بی‌شائبه به این افتخار رسیده‌اید و اینگونه‌ مورد تجلیل سازمان و همکارانتان قرار می‌گیرید.

در ادامه این مراسم، مهندس محمدرضا رستمی معاون منابع انسانی شرکت اظهار داشت: شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان امروز چند مناسبت ویژه و ارزشمند از جمله روز آزادگان، روزجانباز، روز کار وکارگر و روز صنعت برق را جشن می‌گیرد.

معاون منابع انسانی برق آذربایجان در ادامه، گزارشی از بازنشستگی، کارگری و نیز امور ایثارگری شرکت و اقدامات صورت گرفته در حوزه منابع انسانی در ارتباط را ارائه داد.

در پایان با اعطای لوح تقدیر و هدایایی ازسوی مدیرعامل وسایر مسئولین شرکت، از آزادگان سرافراز، بازنشستگان عزیزوکارگران نمونه سال ۹۷ تجلیل به عمل آمد.

 

IMG 8217

IMG 7951
IMG 7954
IMG 7958
IMG 7963
IMG 7967
IMG 7987
IMG 7991
IMG 7997
IMG 8001
IMG 8017
IMG 8023
IMG 8058
IMG 8060
IMG 8120
IMG 8122
IMG 8125
IMG 8217
IMG 8238

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید