مدیرعامل در بازدید استاندار از مرکز دیسپاچینگ

مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان در بازدید استاندار از مرکز دیسپاچینگ شبکه برق شمالغرب:

تغییر ساعات اداری در استان آذربایجان‌شرقی موجب کاهش ۵۰ مگاواتی پیک مصرف برق در استان شده است

تغییر ساعات کاری ادارات در استان آذربایجان‌شرقی موجب کاهش ۵۰ مگاواتی پیک مصرف برق در استان شده است که یک روند مطلوب به حساب می‌آید.

دکتر افشین روشن میلانی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان در بازدید استاندار آذربایجان‌شرقی از مرکز دیسپاچینگ (RDC) شمالغرب کشور این خبر را گفت و اظهار داشت که این میزان کاهش مصرف، معادل ۳ درصد کل مصرف برق استان می‌باشد.

مدیرعامل برق آذربایجان همچنین اظهار داشت که با اجرای ۱۱ راهکار و سیاست تشویقی وزارت نیرو برای اعمال مدیریت مصرف برق در فصل تابستان جاری، در سطح منطقه آذربایجان (استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل) از سوی شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان و شرکت‌های توزیع نیروی برق چهارگانه منطقه نزدیک به ۴۵۰ مگاوات یعنی حدود ۱۵ درصد کل مصرف برق منطقه، کاهش یافته است.

وی این میزان کاهش مصرف را ناشی از همکاری خوب بخش‌های خانگی، صنایع، کشاورزی، ادارات، استفاده از دیزل ژنراتورهای خود تأمین در ادارات و کارخانجات و نیروگاه‌های مقیاس کوچک و خورشیدی بخش خصوصی قلمداد کرد.

وی در این راستا از مردم و کلیه مشترکین درخواست کرد تا مصرف غیرضروری و لوازم خانگی پرمصرف خود را از ساعات پیک (۱۲ الی ۱۷) به سایر ساعات منتقل نمائید.

در این بازدید دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان‌شرقی به همراهی آقایان مهدوی فرماندار شهرستان تبریز و جمعی از مدیران برق آذربایجان از جمله دکتر میلانی مدیرعامل برق آذربایجان، مهندس معینی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان‌شرقی از مرکز دیسپاچینگ، مرکز کنترل شبکه برق آذربایجان، قسمت‌های مختلف نیروگاه تبریز و اتاق کنترل این نیروگاه بازدید به عمل آورده و از آخرین وضعیت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق استان آگاهی یافت.

IMG 9796

IMG 9777
IMG 9783
IMG 9790
IMG 9791
IMG 9793
IMG 9796
IMG 9812
IMG 9861
IMG 9969

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید