مصاحبه مدیرعامل درخصوص #پویش هر هفته_الف_ب_ ایران"

مديرعامل شرکت برق منطقه ای آذربايجان در مصاحبه با روابط عمومی شرکت:

ثروتهای ملموس که حاصل تجارب گران بهای منابع انسانی در صنعت است، امسال

با يک ديد و نگرش جديد در حال شکوفايي و خودنمايي است

 شرکت برق منطقه ای آذربایجان با درک شرایط اقتصادی – منطقه ای و هدف جهش تولید با استعانت از الطاف لایزال الهی و توانمندی منابع انسانی، عزمی راسخ در ارتقای خدمت رسانی به مشترکین را دارد.

دکتر میلانی ضمن اعلام این مطلب افزود: بدون شک پایداری مستمر شبکه برق کشور و منطقه نشان از پویایی و تفکر سیستمی است که بر این صنعت جاری است، علی رغم عدم تعادل در منابع و مصارف در صنعت این پایمردی منابع انسانی متعهد، صبور، سالم و اخلاق مدار است که توانسته است افتخارات بزرگی بیافرینند. وی با اشاره به اینکه سالهای متمادی است که تلاش صنعتگران در حفظ شبکه، اصلاح ساختارهای مالی و اداری، بهره برداری، اقتصادی، تلاشهای مهندسی ارزش، تلاشهای تدوین استانداردها و راهکارهای بهره ور مستمراً جاری و تداوم داشته و خواهد داشت گفت: شاید این بخش (اصلاح پیوسته سازوکارها) در مراسم و افتتاح پروژه ها خاموش بوده و بخش عظیمی از صنعت در این شرایط دیده نمی شده است. وی افزود: ثروتهای ملموس که حاصل تجارب گران بهای منابع انسانی در صنعت است، امسال با یک دید و نگرش جدید در حال شکوفایی و خودنمایی است.

دکتر میلانی با بیان اینکه "#پویش هر هفته_الف_ب_ ایران" ساخت و سازها و ساز وکارها مؤید نگرش نوینی بر خدمات ارزنده منابع انسانی صنعت در راستای اصلاح نظام اداری، خدماتی و مهندسی صنعت است گفت: در این راستا این شرکت در سال جاری در اصلاح ساختارهای مدیریتی و به افتتاح و نتیجه رسانی آنها بصورت مؤثر گام برخواهد داشت. 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان بیان نمود: نظامهایی که در شورای معاونین شرکت در جهت تکمیل آنها تصمیم راسخ اتخاذ شده است عبارتند از: ۱-پیگیری مؤثر در استقرار سیستم مدیریت سبز و بهینه سازی مصرف انرژی۲- پیگیری مؤثر و اتمام پروژه بهای تمام شده و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد۳- رویکرد ارتقاء مهندسی ارزش برای کلیه فعالیت های توسعه ای شرکت ۴ - ارتقاء معماری سازمانی و تنظیم استراتژی فضای مجازی و شبکه های  IT۵- اتمام پروژه ایجاد نرم افزار جامع بهره برداری.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گفت: امید است بطور مؤثر بتوان نتایج حاصل از اقدامهای فوق را مدون و مستند نموده و به مرحله افتتاح رسانند ضمناً در بخش دوم این شرکت در سال مزّین به نام جهش تولید بیش از ۲۲ پروژه بزرگ در حوزه های انتقال و فوق توزیع را در راستای ساخت و سازها در حوزه سه استان تحت پوشش آماده افتتاح خواهد نمود که در نتیجه آن ظرفیت بخش انتقال ۶۱۵ مگاولت آمپر و بخش فوق توزیع ۱۴۰ مگاولت آمپر افزایش خواهد یافت و قریب ۱۸۲ کیلومتر مدار خط و ۳۸ کیلومتر فیبرنوری وارد مدار خواهند شد.

در پایان دکتر میلانی اظهار داشت: حداکثر توان این شرکت در فرهنگ سازی و تعامل با مشترکین در جهت عبور موفق از پیک بار سال جاری و افزایش ضریب بار منطقه یکیدیگر از اهداف این شرکت است تا شاهد برگ زرّین و افتخاری دیگر برای صنعت برق و شرکت برق منطقه ای آذربایجان باشیم.

مدیرعامل

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رای گیری برخط

محتوای اطلاعاتی ارائه شده توسط سایت برق آذربایجان را چگونه ارزیابی می کنید؟