دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز

در راستای پویش #هر هفته_الف_ب_ایران و به منظور تاکید بر سازوکارها

صورت گرفت

دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی:

عملکرد وزارت نیرو در سال گذشته و سه ماهه سال ۹۹ بسیار چشمگیر است

مدیران عامل صنعت آب و برق با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در راستای پویش #هر هفته_الف_ب_ایران و به منظور تاکید بر سازوکارها دیدار و گفتگو کردند.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق، عملکرد وزارت نیرو را در سال گذشته و سه ماهه اول سال ۹۹ در حوزه های مختلف و ارتباط مستمر با ائمه جمعه بسیار چشمگیر و قابل تقدیر ارزیابی کرد.

به گزارش دبیرخانه شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو در استان آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم تامین آب و برق پایدار، توسعه ظرفیت انرژی های تجدیدپذیر، تک رقمی شدن تلفات برق در سال گذشته، تامین یک چهارم نیاز برق کشور بدون تکیه بر سوخت های فسیلی، فعالیت های برون مرزی وزارت نیرو در حوزه برق، توسعه نیروگاهها، کاهش هدر رفت آب، احداث شبکه های آبیاری و زهکشی در اقصی نقاط کشور، استفاده از پسآب در صنایع و بخش کشاورزی و تشکیل کارگروه ملی سازگاری با کم آبی را از مصادیق فعالیت های ویژه وزارت نیرو برشمرد.

وی همچنین با اشاره به هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق چالش های وزارت نیرو را در حوزه های مختلف اعلام و تاکید کرد: ما امید زیادی داریم که این مشکلات حل و فصل شود. نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی همچنین غلبه بر چالش های آب و برق را در گرو برنامه ریزی دقیق، همراهی تمامی ارگانها و سازمانها و تطابق آنها با محورهای اقتصاد مقاومتی از جمله عدالت بنیادی، مردمی بودن، درون زایی، برون گرایی و دانش بنیان بودن دانست.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش ضرورت مدیریت مصرف آب و برق و تغییر سبک مصرف به ویژه در شرایط کرونایی را مورد تاکید قرار داد و گفت: استفاده از وسایل کاهنده مصرف آب و مدیریت دمای وسایل سرمایشی در فصل تابستان و رعایت الگوهای مدیریت مصرف برق توسط مردم دلسوز و همراه می تواند در این زمینه موثر باشد.

یادآور می شود در این جلسه پیش از سخنان نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، مدیران عامل صنعت آب و برق استان، گزارشهای لازم در حوزه فعالیت شرکت خود را ارائه دادند.

IMG 7566

 

IMG 7552
IMG 7554
IMG 7566
IMG 7579

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رای گیری برخط

محتوای اطلاعاتی ارائه شده توسط سایت برق آذربایجان را چگونه ارزیابی می کنید؟